DGC maakt gebruik van verschillende sport- en gymzalen binnen Drachten en Ureterp. De locaties zijn:

  • Sportcentrum Drachten:  Leerweg 3, Drachten
  • Gymzaal De Parel: Langewyk 275, Drachten
  • Drachtster Lyceum: Torenstraat 28, Drachten
  • Gymzaal M.F.C. de Wier: De Telle 21, Ureterp

In de schoolvakanties worden er in principe geen trainingen gegeven.
Kijk verder in het lesschema hieronder welke lessen waar en wanneer gegeven worden.

Swipe tabel naar links en rechts

Maandag
TijdLocatieLesTrainer
08.30-09.30Gymzaal De ParelRecreatie Ouder en kind (2-3)Aukje
09.00-10.00M.F.C. de WierAerobics 50+Baukje
17.30-19.30Gymzaal De ParelSelectie jongens (o.b.v. uitnodiging)Ruben
16.00-18.00Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Selectie meisjes (10-12)Thomas
18.00-20.00Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Selectie meisjes (13+)Thomas
Dinsdag
TijdLocatieLesTrainer
16.00-18.00Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Selectie meisjes (10-12)Femke
18.00-20.00Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Selectie meisjes (13+)Femke
15.30-16.30Sportcentrum Leerweg (zaal 2)Recreatie turnen (4-5)Jasmijn
16.30-17.30Sportcentrum Leerweg (zaal 2)Recreatie turnen (6-7)Jasmijn
17.30-18.30 > TIJDELIJK VOL (WACHTLIJST) Sportcentrum Leerweg (zaal 2)Recreatie turnen (8-9)Jasmijn
18.30-19.30Sportcentrum Leerweg (zaal 2)Recreatie turnen (12+)Jasmijn
Woensdag
TijdLocatieLesTrainer
09.00-10.00M.F.C. de WierAerobics 50+Baukje
15.30-16.30 > TIJDELIJK VOL (WACHTLIJST) Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Recreatie turnen (6-7)Leon
16.30-17.30Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Recreatie turnen (8-9)Leon
17.30-18.30Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Recreatie turnen (10-11)Leon
18.30-20.00Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Springen (12+)Aukje
19.00-20.00Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Springen (40+)Aukje
16.30-17.30Gymzaal De ParelRecreatie jongens (vanaf 6 jaar)Ruben
17.30-19.30Gymzaal De ParelSelectie jongens (o.b.v. uitnodiging)Ruben
19.00-20.00Drachtster LyceumRecreatie dames 50+Janina
20.00-21.00Drachtster LyceumRecreatie gemengd 50+Janina
Donderdag
TijdLocatieLesTrainer
16.00-17.45Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Selectie meisjes (10-11)Thomas & Femke
17.30-19.15Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Selectie meisjes (12-13)Thomas & Femke
19.00-21.00Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Selectie meisjes (14+)Thomas & Femke
16.00-17.00Gymzaal De ParelFreerunnen (serieus) 6-10Niels
17.00-18.00Gymzaal De ParelFreerunnen (fun) 6-10 jaarNiels
18.00-19.00Gymzaal De ParelFreerunnen (serieus) 11+Niels
19.00-20.00 > TIJDELIJK VOL (WACHTLIJST) Gymzaal De ParelFreerunnen (fun) 11+Niels
Vrijdag
TijdLocatieLesTrainer
16.00-18.00Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Basisselectie (8-9)Femke
18.00-20.00Sportcentrum Leerweg (zaal 1)Talententraining (o.b.v. uitnodiging)Femke
Zaterdag
TijdLocatieLesTrainer
09.00-10.00Gymzaal De ParelRecreatie turnen (4-5)Leon
10.00-11.00Gymzaal De ParelRecreatie turnen (6-7)Leon
11.00-12.00Gymzaal De ParelRecreatie turnen (8-9)Leon
12.00-13.00Gymzaal De ParelRecreatie turnen (10-11)Leon