DGC maakt gebruik van verschillende sport- en gymzalen binnen Drachten en Beetsterzwaag. De locaties zijn:

  • Sportcentrum Drachten:  Leerweg 3
  • Gymzaal Splitting: Splitting 19 (bij de school RENN4)
  • Drachtster Lyceum: Torenstraat 28
  • Gymzaal Bûtewacht: Bûtewacht 55
  • iSpace de Waring: Excelsior 133
  • Gymzaal Gauke Boelensstraat: Gauke Boelensstraat 10
  • Sporthal Stichting Revalidatie Friesland: Lindelaan 7, Beetsterzwaag (ingang Medifit

In de schoolvakanties worden er in principe geen trainingen gegeven.
Kijk verder in het lesschema hieronder welke lessen waar en wanneer gegeven worden.

MaandagMaandagMaandagMaandag
TijdLocatieLesTrainer
9.00-10.00ButewachtOuder-en-kind peutergym 2-3 jaar. Nijntje BeweegdiplomaAukje
9.00-10.00Sporthal Stichting Revalidatie Friesland, BeetsterzwaagCombinetics 65+ (dames en heren)Annelies
10.00-11.00Sporthal Stichting Revalidatie Friesland, BeetsterzwaagCombinetics 70+ (dames)Annelies
16.30-17.30ButewachtRecreatie jongensHiddo
17.30-19.00ButewachtSelectie jongensHiddo
16.15-18.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meisjes 8-12 jaarThomas
17.45-19.30Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Thomas
19.15-21.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Thomas
16.00-17.00Gymzaal de Splitting 19FreerunningKaram
17.00-18.00Gymzaal de Splitting 19FreerunningKaram
18.00-19.00Gymzaal de Splitting 19FreerunningKaram
19.00-20.00Gymzaal de Splitting 19FreerunningKaram
DinsdagDinsdagDinsdagDinsdag
TijdLocatieLesTrainer
15.00-16.00Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 5-7 jaarJitske
16.00-17.00Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 8 en 9 jaarJitske
17.00-18.00Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 10-12 jaarJitske
16.00-18.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meisjes 8-12 jaarAukje
18.00-20.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Aukje
19.45-20.45Sporthal Stichting Revalidatie Friesland, BeetsterzwaagCombinetics 50+ (dames)Annelies
WoensdagWoensdagWoensdagWoensdag
TijdLocatieLesTrainer
14.00-15.00Gymzaal Gauke BoelensCombinetics 65+ (dames en heren)Annelies
15.00-16.00Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 4-7 jaarFiona
16.00-18.00Gymzaal Gauke BoelensBasisselectieFiona
18.00-19.00Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 8-11 jaarFiona
16.00-17.00Sportcentrum Leerweg 3Gymnastiek 8-10 jaarAukje
17.00-18.30Sportcentrum Leerweg 3Springen 9-12 > VOL (wachtlijst)Aukje
18.30-20.00Sportcentrum Leerweg 3Springen 12+Aukje
19.00-20.00Sportcentrum Leerweg 3Recreatie/ springen senioren 20+Aukje
16.30-17.30ButewachtJongens Recreatie BeginnersHiddo
17.30-19.00ButewachtSelectie jongensHiddo
19.00-20.00Drachtster LyceumRecreatie damesJanina
20.00-21.00Drachtster LyceumRecreatie herenJanina
DonderdagDonderdagDonderdagDonderdag
TijdLocatieLesTrainer
15.00-16.00Sportcentrum Leerweg 3Gymnastiek 5-7 jaarAukje
16.00-18.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meisjes 8-12 jaarAukje
18.00-20.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Aukje
VrijdagVrijdagVrijdagVrijdag
TijdLocatieLesTrainer
14.15-15.00iSpace de WaringKleutergym 4-5 jaar/ Nijntje Beweegdiploma Aukje
15.00-16.00iSpace de WaringKleutergym 5-7 jaar/ Nijntje Beweegdiploma Aukje
16.00-17.00iSpace de WaringRecreatiegymnastiek 7-9 jaar > VOL (wachtlijst)Aukje
17.00-18.00iSpace de WaringRecreatiegymnastiek 8-10 jaar > VOL (wachtlijst)Aukje
15.30-17.30Sportcentrum Leerweg 3Selectie meisjes 8-12 jaarThomas
17.15-19.15Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Thomas
19.00-21.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Thomas