DGC maakt gebruik van verschillende sport- en gymzalen binnen Drachten en Beetsterzwaag. De locaties zijn:

  • Sportcentrum Drachten:  Leerweg 3
  • Gymzaal Splitting: Splitting 19 (bij de school RENN4)
  • Drachtster Lyceum: Torenstraat 28
  • Gymzaal Bûtewacht: Bûtewacht 55
  • iSpace de Waring: Excelsior 133
  • Gymzaal Gauke Boelensstraat: Gauke Boelensstraat 10

In de schoolvakanties worden er in principe geen trainingen gegeven.
Kijk verder in het lesschema hieronder welke lessen waar en wanneer gegeven worden.

MaandagMaandagMaandagMaandag
TijdLocatieLesTrainer
9.00-10.00ButewachtOuder-en-kind peutergym 2-3 jaar. Nijntje BeweegdiplomaAukje
15.30-17.30Gymzaal Gauke BoelensBasisselectieAukje
17.30-18.30Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 4-7 jaarAukje
18.30-19.30Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 8-11 jaarAukje
17.00-18.00ButewachtRecreatie jongensRuben
18.00-19.30ButewachtSelectie jongensRuben
16.15-18.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meisjes 8-12 jaarThomas
17.45-19.30Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Thomas
19.15-21.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Thomas
16.00-17.00Gymzaal de Splitting 19Freerunning 6-10 jaarKaram
17.00-18.00Gymzaal de Splitting 19Freerunning 10-12 jaarKaram
18.00-19.00 Gymzaal de Splitting 19Freerunning 12-14 jaarKaram
19.00-20.00Gymzaal de Splitting 19Freerunning 14+Karam
DinsdagDinsdagDinsdagDinsdag
TijdLocatieLesTrainer
15.00-16.00Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 5-8 jaarJitske
16.00-17.00Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 8-10 jaarJitske
17.00-18.00Gymzaal Gauke BoelensRecreatie gymnastiek 10-12 jaarJitske
16.00-18.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meisjes 8-12 jaarAukje
18.00-20.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Aukje
WoensdagWoensdagWoensdagWoensdag
TijdLocatieLesTrainer
16.00-17.00Sportcentrum Leerweg 3Gymnastiek 8-10 jaarAukje
17.00-18.30Sportcentrum Leerweg 3Springen 9-12Aukje
18.30-20.00Sportcentrum Leerweg 3Springen 12+Aukje
19.00-20.00Sportcentrum Leerweg 3Recreatie/ springen senioren 20+Aukje
17.00-18.00ButewachtJongens Recreatie BeginnersRuben
18.00-19.30ButewachtSelectie jongensRuben
19.00-20.00Drachtster LyceumRecreatie damesJanina
20.00-21.00Drachtster LyceumRecreatie herenJanina
DonderdagDonderdagDonderdagDonderdag
TijdLocatieLesTrainer
15.00-16.00Sportcentrum Leerweg 3Recreatie gymnastiek 5-7 jaarAukje
16.00-18.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meisjes 8-12 jaarAukje
18.00-20.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Aukje
VrijdagVrijdagVrijdagVrijdag
TijdLocatieLesTrainer
14.15-15.00iSpace de WaringKleutergym 4-5 jaar/ Nijntje Beweegdiploma Aukje
15.00-16.00iSpace de WaringKleutergym 5-7 jaar/ Nijntje Beweegdiploma Aukje
16.00-17.00iSpace de WaringRecreatiegymnastiek 7-9 jaarAukje
17.00-18.00iSpace de WaringRecreatiegymnastiek 8-10 jaarAukje
15.30-17.30Sportcentrum Leerweg 3Selectie meisjes 8-12 jaarThomas
17.15-19.15Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Thomas
19.00-21.00Sportcentrum Leerweg 3Selectie meiden 12+Thomas