DGC maakt gebruik van verschillende sport- en gymzalen binnen Drachten en Ureterp. De locaties zijn:
- Sportcentrum Drachten: Leerweg 3, Drachten
- Gymzaal De Parel: Langewyk 275, Drachten
- Drachtster Lyceum: Torenstraat 28, Drachten
- Gymzaal M.F.C. de Wier: De Telle 21, Ureterp
In de schoolvakanties worden er in principe geen trainingen gegeven.
Kijk verder in het lesschema hieronder welke lessen waar en wanneer gegeven worden.
Sportcentrum Drachten
Gymzaal De Parel
Drachtster Lyceum
Gymzaal M.F.C. de Wier
Maandag | |||
---|---|---|---|
Tijd | Locatie | Les | Trainer |
08.30-09.30 | Gymzaal De Parel | Recreatie Ouder en kind (2-3) | Aukje |
09.00-10.00 | M.F.C. de Wier | Aerobics 50+ | Baukje |
17.30-19.30 | Gymzaal De Parel | Selectie jongens (o.b.v. uitnodiging) | Ruben |
16.00-18.00 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Selectie meisjes (10-12) | Thomas |
18.00-20.00 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Selectie meisjes (13+) | Thomas |
Dinsdag | |||
---|---|---|---|
Tijd | Locatie | Les | Trainer |
16.00-18.00 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Selectie meisjes (10-12) | Femke |
18.00-20.00 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Selectie meisjes (13+) | Femke |
15.30-16.30 > TIJDELIJK VOL (WACHTLIJST) | Sportcentrum Leerweg (zaal 2) | Recreatie turnen (4-5) | Jasmijn |
16.30-17.30 > TIJDELIJK VOL (WACHTLIJST) | Sportcentrum Leerweg (zaal 2) | Recreatie turnen (6-7) | Jasmijn |
17.30-18.30 > TIJDELIJK VOL (WACHTLIJST) | Sportcentrum Leerweg (zaal 2) | Recreatie turnen (8-9) | Jasmijn |
18.30-19.30 | Sportcentrum Leerweg (zaal 2) | Recreatie turnen (12+) | Jasmijn |
Woensdag | |||
---|---|---|---|
Tijd | Locatie | Les | Trainer |
09.00-10.00 | M.F.C. de Wier | Aerobics 50+ | Baukje |
15.30-16.30 > TIJDELIJK VOL (WACHTLIJST) | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Recreatie turnen (6-7) | Leon |
16.30-17.30 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Recreatie turnen (8-9) | Leon |
17.30-18.30 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Recreatie turnen (10-11) | Leon |
18.30-20.00 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Springen (12+) | Aukje |
19.00-20.00 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Springen (40+) | Aukje |
16.30-17.30 | Gymzaal De Parel | Recreatie jongens (vanaf 6 jaar) | Ruben |
17.30-19.30 | Gymzaal De Parel | Selectie jongens (o.b.v. uitnodiging) | Ruben |
19.00-20.00 | Drachtster Lyceum | Recreatie dames 50+ | Janina |
20.00-21.00 | Drachtster Lyceum | Recreatie gemengd 50+ | Janina |
Donderdag | |||
---|---|---|---|
Tijd | Locatie | Les | Trainer |
16.00-17.45 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Selectie meisjes (10-11) | Thomas & Femke |
17.30-19.15 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Selectie meisjes (12-13) | Thomas & Femke |
19.00-21.00 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Selectie meisjes (14+) | Thomas & Femke |
Vrijdag | |||
---|---|---|---|
Tijd | Locatie | Les | Trainer |
16.00-18.00 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Basisselectie (8-9) | Femke |
18.00-20.00 | Sportcentrum Leerweg (zaal 1) | Talententraining (o.b.v. uitnodiging) | Femke |
Zaterdag | |||
---|---|---|---|
Tijd | Locatie | Les | Trainer |
09.00-10.00 | Gymzaal De Parel | Recreatie turnen (4-5) | Leon |
10.00-11.00 > TIJDELIJK VOL (WACHTLIJST) | Gymzaal De Parel | Recreatie turnen (6-7) | Leon |
11.00-12.00 | Gymzaal De Parel | Recreatie turnen (8-9) | Leon |
12.00-13.00 | Gymzaal De Parel | Recreatie turnen (10-11) | Leon |